Strona głównaReferencjeCertyfikatyKontakt
Automatyka przemysłowa / Szafy sterownicze
Instalacje elektrotechniczne
Hurtownia Elektrotechniczna
Automatyka przemysłowa / Szafy sterownicze

•    Doradztwo techniczne z zakresu sterowania oraz automatyki przemysłowej.

Chcesz zautomatyzować swoje procesy produkcyjne, wdrożyć systemy zapobiegania oraz detekcji błędów. Doradzimy Ci jakie rozwiązania wybrać z szerokiego zakresu dostępnego osprzętu w zależności od aplikacji i możliwości finansowych. Aby zachęcić Cię do współpracy pierwsza wizyta, mająca na celu zdefiniowanie potrzeb oraz przedstawienie pierwszych propozycji usprawnień, jest bezpłatna.

•    Prefabrykacja szaf sterowniczych według własnych projektów oraz zgodnie z dostarczonym przez Klienta projektem.

Ta część naszej oferty skierowana jest do firm szukających kooperantów w zakresie projektu i/lub wykonawstwa szaf sterowniczych. Realizujesz równolegle dużo projektów, gonią Cię terminy wykonania. Pomożemy Ci w zakresie projektu i wykonawstwa szaf sterowniczych. Będziesz zaskoczony naszą elastycznością w kwestii kosztów oraz terminów wykonania. Oferujemy wysokie standardy współpracy oraz dostarczanych szaf.

•    Modernizację urządzeń oraz linii montażowych.

Posiadasz linie produkcyjne wymagające modyfikacji? Doradzimy jakie modyfikacje są konieczne ze względu na regulacje prawne i normatywne. Zaproponujemy modernizacje wpływające na zwiększenie wydajności linii, oraz na poprawę jakości produkowanych wyrobów. Przeprowadzimy również modyfikację zgodnie z Twoją specyfikacją.

•    Przeglądy techniczne urządzeń opartych o automatykę i pneumatykę siłową.

Twoje urządzenia produkcyjne często mają awarie, które ciągną za sobą przestoje. Zleć nam wykonanie przeglądu. Doradzimy Ci w kwestii zakresu przeglądu, tak aby przyniósł on wymierne korzyści dla Twojej firmy.

•    Dostosowanie maszyn do wymagań dyrektyw Unii Europejskiej.

Posiadasz, planujesz zakupić używane maszyny spoza UE lub z obszaru UE nie posiadające minimalnej wymaganej dokumentacji. Przeprowadzimy dla Ciebie dostosowanie tych maszyn do dyrektyw UE.

•    Projekt i wykonanie urządzeń i linii montażowych, opartych o sterowniki PLC i pneumatykę siłową realizujących operacje i funkcje:

o    Wciskania (z kontrolą siły)
o    Skręcania (z kontrolą momentu, kąta i liczby obrotów)
o    Zapobiegania powstawania błędu oraz detekcji błędu

o    Kontroli wymiarowej oraz kompletności wyrobu
o    Testu funkcjonalnego wyrobu (Szczelność, Przepływ)
o    Znakowania


Nasze projekty realizujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży motoryzacyjnej z uwzględnieniem zasad Lean Manufacturing. Wykonujemy układy sterowania w oparciu o wszystkie dostępne na rynku programowalne sterowniki.

Projektowanie odbywa się przy użyciu oprogramowania CAD zgodnie z zasadami BHP oraz dyrektywami Unii Europejskiej.

Dodatkowym atutem naszej firmy jest znajomość standardów branży motoryzacyjnej rozpoczynając od specyfikacji technicznej ISO/TS 16949 poprzez filozofię Toyota Production System.

Strona głównaReferencjeCertyfikatyKontakt